Op deze zonnige maandag twee berichten.
Natuurlijk willen wij jullie graag laten delen in de uiteindelijke feestvreugde: het boek van Terry is officieel ten doop gehouden.
Foto: Wim Kessels
Op vrijdagochtend 12 juni 2020 was het dan zover: een minifeestje in de bieb van Nederweert!
De spiksplinternieuwe roman “Ida vs. Lewy Body” van Terry van Lierop werd gepresenteerd. Een roman die je aan de ene kant een boeiend verhaal vertelt en aan de andere kant een kleine inkijk geeft in het leven met Lewy Body, een vorm van Alzheimer. Twee verhaallijnen stromen door het boek en vloeien samen.
Vanwege corona geen officiële presentatie met toeters en bellen afgelopen vrijdag, maar wél werd dit origineel geschreven boek feestelijk in ontvangst genomen door Jacqueline Konings van Bibliotheek Nederweert.
Een echte aanrader! Het boek kan worden geleend bij Bibliotheek Nederweert. Ook is het te koop bij https://www.boekscout.nl/shop2/boek.php?bid=10681
Terry van harte proficiat namens alle SKO-ers! Wij wensen jou veel mooie reacties en voor de Alzheimerstichting een geweldige verkoop!
Geef een reactie